Partnerzy

Poniżej znajdują się wszystkie organizacje, firmy i instytucje, z którymi współpracujemy. Zapraszamy do odwiedzenia ich stron i zapoznaniem się z ich działalnością.

PZU S.A. –  jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. PZU S.A. działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych. Jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów. Rozbudowana struktura umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do oddziałów firmy.

PZU S.A.

Europejska Akademia Dyplomacji – pierwsza, niepaństwowa organizacja kształcąca kadry dyplomatyczne dla naszego kraju. Przepustka do kariery zarówno w dyplomacji jak i świecie biznesu.

EAD

Wydawnictwo Naukowe PWN – jedno z najlepszych i najstarszych, a także najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w Polsce. Specjalizuje się w publikacjach naukowych z wielu gałęzi nauki, prowadzi również portale naukowe w tym znane wszystkim słownik i encyklopedię.

PWN

Forum Młodych Dyplomatów – międzynarodowa organizacja pożytku publicznego, gromadzącą studentów oraz absolwentów polskich i zagranicznych uczelni, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w polskiej służbie zagranicznej. Aktywnie działający w wielu miastach Polski.

fmd_logo_duże

SKN Touching Europe – pierwsze Koło Naukowe Instytutu Europeistyki, z którymi organizowaliśmy wiele wydarzeń i mamy nadzieję organizować następne.

touching

Notabene – Przegląd Spraw Międzynarodowych tworzony przez studentów Instytutu Stosunków Międzynarodowych. Nasz partner w Przeglądzie Prasy Międzynarodowej.

notabene

Nowa Politologia – portal skierowany do tych wszystkich, którzy interesują się polityką i politologią. Doskonali eksperci, ciekawe artykuły.

logo-nowa-politilogia

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: